BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

Bielsko - Częstochowsko - Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami działa na rynku nieruchomości od 1994 r. Od ponad 20 lat skrupulatnie i konsekwentnie wdrażamy na rynek narzędzia i rozwiązania, przynoszące wymierne korzyści naszym Członkom oraz ich klientom, przez co zdołaliśmy osiągnąć mocną pozycję na rynku nieruchomości.

Stworzyliśmy największą grupę licencjonowanych profesjonalistów na śląskim rynku nieruchomości, liczącą ok. 440 członków. Jako organizacja zawodowa wspieramy wspólne działania biznesowe oraz marketingowe, kładąc nacisk właśnie na profesjonalizm.

Stowarzyszenie daje poczucie przynależności do silnej grupy zawodowej, solidarności i odpowiedzialności za wizerunek pośrednika na rynku nieruchomości.

Do głównych celów naszego Stowarzyszenia należy wzmacnianie wizerunku pośrednika jako członka odrębnej, profesjonalnej grupy zawodowej, która przestrzega standardów i zasad etyki zawodowej.

W celu integracji środowiska zawodowego pośredników organizowane są cykliczne, wyjazdowe imprezy integracyjne dla członków naszego Stowarzyszenia oraz ich pracowników, połączone z zawodowymi szkoleniami, które od lat cieszą się ogromną popularnością .

Od roku 2014 B-C-K SPON jest organizatorem wielu kursów specjalistycznych na Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządcy Nieruchomości.Ich uczestnicy oprócz wiedzy niezbędnej do wykonywania przyszłego zawodu, zdobywają licencję zawodową wydawaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w Warszawie.

W kwietniu 2016 roku, po wielu miesiącach pracy, uruchomiliśmy portal www.mieszko.my, który z powodzeniem staje w szranki z największymi portalami ogłoszeniowymi w kraju.

Ogromną popularnością wśród naszych członków cieszy się działająca od roku 2010 baza wymiany ofert Galactica Virgo Major. Ponad 900 pośredników nieruchomości z około 350 firm korzysta z najnowocześniejszego narzędzia do obsługi ofert nieruchomości oraz biura.

Bielsko - Częstochowsko - Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami dbając o wizerunek profesjonalisty, cały czas się rozwija, czego dowodem może być pozytywne postrzeganie nas na rynku nieruchomości przez nowe osoby wchodzące do zawodu, coraz to większa liczba uczestników naszych kursów, szkoleń oraz nowych pośredników wstępujących w nasze szeregi.