BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Bielsko – Częstochowsko – Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami od wielu lat korzysta z systemu sieciowego Galactica Virgo, który dzięki rozbudowanym funkcjom udostępniania danych pomiędzy agencjami, stanowi niezastąpione wsparcie w codziennej pracy pośrednika. Codziennie z aplikacji BCK korzystają setki użytkowników, a liczba zrzeszonych firm to już blisko 400 Agencji i 1000 kont użytkowników. Baza ogłoszeń to ponad 60 tysięcy aktualnych ofert nieruchomości.

galactiva-logo

Galactica Virgo to między innymi:

  • Przeglądarka pełnej bazy ofert członków Stowarzyszenia,
  • Moduł Wirtualnych Wizyt tworzonych z użyciem aparatu Ricoh Theta S,
  • Nielimitowane eksporty na portale ogłoszeniowe,
  • Nowoczesne strony responsywne w promocyjnej cenie,
  • Zintegrowana usługa poczty e-mail,
  • I wiele innych, przydatnych funkcji w tym także unikalnych, których nie oferuje konkurencja (o szczegóły zapytaj obsługę serwisową).

Korzystanie z systemu sieciowego BCK, działającego w oparciu o rozwiązania Galactica gwarantuje użytkownikom:

Niezawodność i stabilność dostępu do danych, Sprawdzone mechanizmy wymiany danych i eksportów, Bieżące aktualizacje, Darmową obsługę serwisową, Promocje na usługi – indywidualnie nie uzyskasz takich rabatów, Nieustanny rozwój systemu.

         

Dostrzegając aktualne trendy rynku nieruchomości i niepohamowany rozwój technologii mobilnych Galactica przygotowuje (aktualnie prace zmierzają ku końcowi) mobilną wersję systemu, której podstawowe funkcje i założenia mogli poznać uczestnicy tegorocznej konferencji w Szczyrku (24-25.09.2016).

 

 

Nowy, mobilny interfejs to przede wszystkim:

Intuicyjna i prosta obsługa na tabletach i komórkach, Przejrzysta prezentacja ofert - kilka widoków, a wśród nich efektowne kafelki i mapa, Podgląd i edycja kluczowych parametrów ofert bezpośrednio z poziomu listy, Gwarancja szybkiego dostępu do danych, Zintegrowane z listą ofert narzędzie wyszukiwania, Łatwy zapis i modyfikacja kryteriów klientów poszukujących, Tryb handlowy - bezpieczne przeglądanie bazy wspólnie z klientem.

 

 

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości Galactica gwarantuje najwyższą jakość usług.

Zaufało nam tysiące klientów – dołącz do Stowarzyszenia BCK i pracuj z nami.