BIELSKO - CZĘSTOCHOWSKO - KATOWICKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

25. Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

XVI. Jesienne Warsztaty Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

połączone z obchodami 30-lecia BCK SPON

 

13, 14 i 15 września 2024 r.

Hotel Meta**** w Szczyrku

 

Ilość dostępnych biletów z całej puli: ostatnie 14 biletów

  

 

    

Zapraszamy na 25. Kongres Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, który połączony będzie z XVI. Jesiennymi Warsztatami Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W tym roku jest jeszcze jedna okazja, żeby wpaść do Szczyrku - 30-lecie działalności BCK SPON! Wiemy, że czekacie na to wydarzenie cały rok, a my czekamy razem z Wami! Będzie to kolejna okazja, żeby wspólnie spędzić czas. Spotkasz tu pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów nieruchomości, właścicieli i menedżerów agencji nieruchomości, pośredników kredytowych, rzeczoznawców i zarządców nieruchomości czyli wszystkich tych, z którymi codziennie pracujesz. Bedą też goście z innych regionów Polski. Zobacz, jak świetnie bawiliśmy się w ubiegłym roku!

 

 

Bardzo wysoko postawiona poprzeczka w poprzednich latach sprawiła, że i tym razem czeka na Was spora dawka wiedzy i motywacji do dalszego działania. Przypomnijmy, że w ostatnich edycjach, gościli u nas najlepsi w kraju - Tomasz Kammel, Jakub B. BączekRahim Blak, Wojtek Woźniczka, Krzysztof Rzepkowski, Aleksander Binsztok, Marcin Osman, Mariusz Łodyga, Elżbieta Liberda oraz Paweł Tkaczyk. Stworzyliśmy Ekstraklasę Nieruchomości, jeśli chodzi o wydarzenia w branży nieruchomości a o tym, co dzieje się w Szczyrku, mówią wszyscy!

  

Będzie też sporo momentów, żeby nawiązać nowe relacje i odświeżyć stare, ale w lekko poprawionej formule. Jak zawsze, możesz przyjechać w piątek lub w sobotę. Jeśli przyjedziesz w piątek - zaczniemy od luksusów, które oferuje Hotel Meta. Spotkamy się na saunach, basenie, w grocie solnej a osiłków zapraszamy do siłowni. Wieczorem zaprosimy Was do góralskiej karczmy - i tu zmiana. Zeszłoroczną chatę zamieniamy na coś większego. W tym roku pomieścimy wszystkich! Będzie góralskie jedzenie, góralska muzyka, będą górale i góralki. A czas umili nam kapela.

  

Sobota będzie bardzo intensywna - zaczniemy poranną rejestracją uczestników a następnie przejdziemy do szkoleń i prelekcji. Przed obiadem z pewnością zobaczysz na scenie dwóch prelegentów. Ich nazwiska poznasz 10 maja 2024 r. Następnie obiad a po obiedzie, Gość Specjalny ze swoim wystąpieniem. I będzie to najlepsza liga w kraju! Gość wyjątkowy, który stworzył coś, co znają i cenią wszyscy. Charakterystyczny, charyzmatyczny i porywający miliony Polek i Polaków. Na samą myśl mamy gęsią skórkę, bo nie możemy jeszcze zdradzić, kim nasz gość jest.

 

  

Hotel Meta**** również postarał się o to, aby w jak najbardziej komfortowych warunkach, spędzić u nich czas. Całkowicie nowa strefa spa, która zwala z nóg - kilka saun, basen, jacuzzi, grota solna, siłownia, strefa odpoczynku. Jednym słowem bajka!

  

     

   

    

 

 

 

 

Olimpia Resort

ul. Skośna 9, Szczyrk

50 metrów od Hotelu Meta

https://maps.app.goo.gl/amv3Q3NCtPHdG3JE7

Dostępne są pokoje 1, 2 i 3-osobowe

Rezerwacje na www.olimpiaresort.pl lub na www.airbnb.pl lub na www.booking.com

W Hotelu Meta masz zagwarantowane śniadania i dostęp do SPA